5 סיבות טובות לבחור עורך דין בתחום הגירושין הקרוב לביתכם

עורך דין גירושין בפתח תקווה

במקרים בהם הנישואים עולים על שרטון, הדבר עלול להוביל להחלטה על פרידה או גירושין. במקרים הללו כל אחד מהצדדים מעוניין להיעזר בעורך דין מומחה בתחום, ולכן הם פונים לקבלת חוות דעת מחברים ומבני משפחה לגבי עורך דין מומחה. 

ההליך המשפטי כרוך בקשר רציף בין הלקוח לבין עורך הדין שלו. לכן בעת בחירת עורך דין לענייני גירושין, ההמלצה היא לבחור בליווי של עורך דין שמשרדו ממוקם קרוב לסביבת המגורים של הלקוח, כדי לאפשר הגעה מהירה וקלה כשהלקוח מגיע לחתום על מסמכים ולהגיש מסמכים מקוריים נוספים, דבר הקורה לעיתים תכופות בתהליך גירושין.

יתרונות בבחירה בעורך דין הממוקם בעיר המגורים של הלקוח או בקרבתה:

  • אם אתם גרים בעיר מרכזית, למשל פתח תקווה, יהיה נוח ופשוט להגיע למשרדו של עורך דין גירושין בפתח תקווה וזאת לאור הקרבה הגיאוגרפית. תוכלו להגיע לפגישות בקלות בכל אמצעי תחבורה פרטי או ציבורי ולעיתים אף ברגל.
  • לאורך ההליך, הלקוח אמור להגיע שוב ושוב למשרד עורך דין גירושין בפתח תקווה כדי להשתתף בפגישות, להעביר מסמכים רלוונטיים ולחתום על תצהירים. לכן, קל להבין למה בחירה בעורך דין הממוקם בעיר המגורים שלך יקל עליך ויחסוך זמן רב של נסיעות ופקקים.
  • עורך דין מומחה בתחום זה, מנהל תיקים רבים בבית המשפט לענייני המשפחה בעיר זו. לאור זאת הוא מכיר את דפוסי ההתנהלות בבית דין זה ובהתאם לכך הוא קובע את האסטרטגיה הנכונה לכל תיק. הוא מכיר את נקודות התורפה של השופטים השונים, מה חשוב להם ולאיזה נושא הם מעניקים חשיבות פחותה ובהתאם לכך נוקט בטקטיקה המיטבית שתביא לתוצאה הנדרשת. 

הליך הגירושין המורכב 

במקרים רבים קיימת חשיבות להגעה מהירה ולעתים תכופות למשרדו של עורך דין גירושין בפתח תקווה כדי לבצע מהלך זריז כמו הטלת צו הרחקה, או פתיחת תיק בהוצאה לפועל, לאור אי תשלום מזונות. לצורך כך עליו לחתום על מסמכים מקוריים כדי שעו"ד יבצע את התהליך. עורך הדין משלים את מלוא המידע בטפסים הללו והם מועברים במהירות לבית המשפט לצורך המשך טיפול. 

בניגוד לכך, עורך דין שמלווה את הלקוח ומשרדו ממוקם בעיר מרוחקת ממקום המגורים, או בעיר פקוקה ועמוסה כמו למשל בתל אביב או בירושלים, אין ספק שהתהליך הזריז לא היה מצליח לצאת לפועל באותה מהירות. 

כאשר מדובר בעיר מרוחקת, כל נושא ההתנהלות היום יומי הופך להרבה יותר מסורבל. לכן קיימת תמימות דעים בקרב כל מי שנמצא בהליך גירושין, שקיימת עדיפות לשכור את שירותיו של עורך דין שמשרדו ממוקם בסמוך למקום המגורים של הלקוח.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

לשיחה עם עו"ד דוד ביטון