הסכמי משפחה

הסכמי משפחה

הסכמי משפחה הינם הדרך האולטימטיבית לפתרון בעיות וסכסוכי משפחה, אם כאשר הצורך הוא בהסכם גירושין, הסכם שלום בית או הסכם ממון. בהשגת הסכם הצדדים יכולים לקבוע את תוצאות ההליך מבלי שהערכאה השיפוטית תחליט עבורם ובכך בעצם הם מעצבים לעצמם את פסה"ד.

בהשגת הסכם נחסך מהצדדים ההליך המשפטי הארוך והמורכב וכך מצליחים הצדדים לשמור על שיח, אוירה טובה ויכולת להמשיך ולנהל תקשורת גם בעתיד – אם בעניין הילדים ואם בעניינים אחרים.

משרדנו דוגל לחתור להגיע להבנות מהירות ביותר עבור הלקוח ובכך לחסוך לצדדים זמן ובעיקר לחסוך מאבקים מיותרים לטובת הצדדים והקטינים.

אבל, לא תמיד הסכם נדרש רק בעת סכסוך. כיום מקובלת ונפוצה עריכת הסכם ממון לפני נישואין. מטרתו של הסכם זה לקבוע את התנאים להפרדה רכושית במקרה של פרידה חלילה ובכך הצדדים שומרים על זכויותיהם ומונעים מאבקים בעתיד. הצדדים עורכים הסכם זה כאשר שוררת ביניהם אהבה ורוח טובה ובכך בעצם ההסכם מושג בתנאים אופטימאליים עבור הצדדים.

הסכמי משפחה משתרעים עפ"נ תחומים רבים: הסכמי חיים משותפים לידועים בציבור וזוגות חד-מיניים, הסכמי הורות משותפת ועוד.

כיום, בעקבות תיקון חקיקה, יכול אדם אף לקבוע מי יהיה אפוטרופוס שלו אם חלילה לא יוכל לתפקד בעת זקנה או מחלה ובאמצעות ייפוי כוח מתמשך יכול להעניק הרשאות לטפל בענייניו. משרדנו מטפל גם בעניין זה.

לייעוץ ראשוני חינם