גירושין ורכוש

גירושין ורכוש

הליך הגירושין הינו אירוע דרמטי ואפילו טראומטי, שיכול להשפיע על אורחות חייך, ילדיך, עסקיך ועל עתידך האישי. בהליך גירושין מושפעים לא רק המתגרשים עצמם אלא גם הילדים והמשפחות של הצדדים.

מאחר והליך הגירושין מורכב מאד, הוא מכיל הרבה אלמנטים שיש צורך להתייחס אליהם ולרבות הסדרת הגט, כתובה ועוד. הטיפ הכי טוב שנוכל לתת בעניין זה הוא לא להקל ראש בהליך גירושין ויותר חשוב: מומלץ שלא להישען על "ניסיון" של מכרים אשר חוו גירושין ולהימנע מלקבל עצותיהם להליך גירושין – כל הליך גירושין הוא שונה וחשוב לקבל יעוץ מקצועי ויסודי בהתאם למצבכם העובדתי והמשפטי בגירושין שלכם עצמכם!.

ייעוץ מקדים וליווי נכון ימנע טעויות רבות וימנע הפסד כספי וקשיים רבים בהמשך. ליווי משפטי נכון ומקצועי יאפשר לכם לקבל את אסטרטגיית הפעולה הטובה ביותר עבורכם והישגים כלכליים משמעותיים.

הפרדה רכושית הינה חלק מהותי ובלתי נפרד מהליך הגירושין. משרדנו בעל ניסיון רב בטיפול בנושא ההפרדה הרכושית, פירוק שיתוף ברכוש ובמשאבים המשותפים שנצברו ע"י הצדדים במשך השנים וכן ניסיון וטיפול בהפרדה רכושית בחלקים לא שווים.

רק ראיה כוללת ומפוקחת של המצב, ושימוש בעורכי הדין לגירושין הטובים ביותר יאפשרו לך להיחלץ מהליכי הגירושין, ולהשיג את ההישגים שרצית להשיג מהגירושין!

העבודה המשפטית של המשרד מבוצעת באופן מקצועי ואיכותי תוך ליווי צמוד ומתן יחס אישי מסור, אמין והגון.

לייעוץ ראשוני חינם