גירושין

עולם הגירושין והמעמד האישי הינו עולם המכיל בתוכו עולם ומלואו. מכלול הגירושין הינו אירוע דרמטי ואפילו טראומטי, שיכול להשפיע על אורחות חייך, ילדיך, עסקיך ועל עתידך האישי. גירושין אינו עוד נושא שניתן להשאיר בצד ולאמר שנטפל בו בהמשך הדרך כעוד מטלה ברשימת המטלות היומיות שלנו.

מאחר והליך הגירושין מורכב מאד, הוא מכיל הרבה אלמנטים שיש צורך להתייחס אליהם, ומסובך בשל העובדה שיש שתי מערכות משפטיות שונות בארץ העוסקות בגירושין (בית משפט רבני ובית המשפט לענייני משפחה) – אל תקלו ראש בהליך גירושין ואף רצוי ומומלץ לא לשמוע לניסיון של מכרים אשר חוו גירושין ולקבל עצותיהם להליך גירושין – אלא לקבל יעוץ מקצועי ויסודי מבעל מקצוע ונסיון מוכח, שיסביר לכם את מצבכם העובדתי והמשפטי בגירושין שלכם עצמכם!.

הדבר הראשון והמיידי שעליכם לעשות בטרם אתם מבצעים כל מהלך ובהנחה שגירושין עומדים על הפרק. הוא לגשת לקבל ייעוץ משפטי על ידי עורכי דין המתמחים בתחום זה. ישנם טעויות רבות שניתן לבצע במידה ולא מקבלים ייעוץ מקדים היכולות לגרום להפסד כספי ולקשיים רבים בהמשך. הייעוץ יאפשר לכם לקבל את אסטרטגיית הפעולה הטובה ביותר עבורכם והישגים כלכליים משמעותיים.

אדם הניגש להליך גירושין צריך להגדיר את מטרותיו ואף להיות מודע לאפשרות שההליכים של הגירושין עשויים להימשך זמן רב, צריך הוא להיות מודע לחוסן הנפשי שלו ולאורך הנשימה שהליך הגירושין טומן בו.

למשרד עו"ד ונוטוריון ביטון דוד נסיון מוכח בטיפול במאות תיקי משפחה במסגרתם תוך לווי צמוד מקצועי רגיש המותאם לצורכי הלקוח, המצב המשפחתי והאישי השאירו שובל של לקוחות מרוצים.

העבודה המשפטית של המשרד מבוצעת באופן מקצועי ואיכותי תוך ליווי צמוד ומתן יחס אישי מסור, אמין והגון. מטרתנו היא להביא לפתרון משפטי ארוך טווח מבלי להשאיר קצוות פתוחים כשמעל הכול רואים אנו כערך עליון את שלומם וטובתם של הילדים!